به نام خدا

«اس ام اس» یا «پیامک»  چیست؟
SMSمخفف کلمه Short Message Service به معنی سرویس پیام کوتاه می باشد که در فارسی به آن «اس ام اس» یا «پیامک» گفته می شود.

«اس ام اس» یا «پیامک» امروزه نقش گسترده ای در جوامع بشری پیدا کرده است و مردم در طولِ زندگیِ روزمرهِ خود،  استفاده فراوانی از آن می کنند.

قطعا  یکی از کاربردهای مهم «اس ام اس»  تبریک مناسبت های مختلف ، رد و بدل کردن جملات عاشقانه ، ارسال جوک و مطالب طنز و ... می باشد و طرفداران بسیاری را  خصوصا بین جوانان  دارد و ارسال و دریافت «اس ام اس» به امری روزمره و حتی ضروری تبدیل شده است.

«HotSms.ir» برای ایجاد یک وب سایت جامع اس ام اس و رفع نیاز اغلب هم وطنان ایرانی به خصوص جوانان در تاریخ یک خرداد 1392 رسما آغاز به فعالیت کرد.

از مهم ترین فعالیت های سایت از آغاز تا کنون می توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • بروزرسانی روزانه و مرتب
  • تهیه آرشیو کاملی از اس ام اس های فارسی زبان
  • ساخت یک دسته بندی جدید برای یافتن سریع اس ام اس مورد نظر

پس از بررسی های فراوان در وب سایت های مختلف در زمینه «اس ام اس» به این نتیجه رسیدیم که این وب سایتها اغلب با یک شیوه تکراری و سنتی به فعالیت می پردازند.

ساخت یک وبلاگ در یکی از سیستم های وبلاگ دهی و یا ایجاد وبسایت با سیستم مدیریت محتوای وردپرس امروز در بیش از 99% این وبسایت ها دیده می شود!
عدم خلاقیت و کپی این وب سایتها از همدیگر و عدم آشنایی با مهارت های مورد نیاز وبمستری از جمله مهم ترین ضعف های این وب سایت ها می باشد.

وب سایت بزرگ «HotSms.ir» پس از سال ها تجربه داشتن انواع مختلف وبسایت و کار با انواع «اس ام اس» و متن های زیبا و کوتاه قصد دارد با توکل به خدا یک پورتال بزرگ با موضوع «اس ام اس» و جوک ایجاد نماید و به مقام نخست وب سایت با موضوع «اس ام اس» کشور دست پیدا کند.

مشتاقانه آماده دریافت انتقادات و پیشنهادات شما هستیم که می توانید آنها را از طریق صفحه «ارتباط با ما» برای ما ارسال کنید.